Unstress mājas kopšanas līnija 
UNSTRESS MĀJAS KOPŠANAS LĪNIJA
 

Unstress Absolute Relaxer
Serums grumbu aizpildīšanai „Absolūts”

Antistresa līdzeklis pret grumbām ar dabisku aizsardzības iedarbību. Speciāli radīts ādas bojājumu novēršanai un mazināšanai, kas radušies ārējā un iekšējā stresa negatīvas ietekmes rezultātā. Ir droša un efektīva alternatīva botulīna toksīna injekcijām.

 
 Unstress Quick Performance Calming Cream
Ātras iedarbības nomierinošs krēms

 Krēms uzreiz nomierina sakairinātu ādu, mazina iekaisumu, sausumu, taukainumu, noverš apsārtumu un niezi. Augsti efektīvu komponentu kombinācija uzlabo šūnu aizsargspēju, mitrina ādu, aizsargā to no ārējā un iekšējā stresa iedarbības.

 
Unstress Total Serenity Serum
Nomierinošs serums „Total”

Pribiotiskas iedarbības serums ļoti maigi, bet efektīvi stiprina dabisko aizsardzību, arī šūnu funkcijas. Nostiprina imunitāti pret stresu, pateicoties iedarbīgai jūras aļģu, dziļi iekļūstošu antioksidantu peptīdu un hialuronskābes kombinācijai.
 
Unstress Probiotic Day Cream SPF 12
Pribiotisks dienas krēms

 Sargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes, arī no saules. Dziļi ādā iekļūstošie antioksidantu peptīdi novērš ārējā stresa izsauktos simptomus, uzlabo ādas funkciju dabiskās aizsardzības mehānismus, novērš kolagēna sairšanu, palīdz noturēt mitrumu ādā.
 
Unstress Harmonizing Night Cream
Līdzvarojošs nakts krēms

 Intensīvs nakts krēms palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru. Ādā dziļi nokļūstošu peptīdu un hialuronskabes iespaidīgā kombinācija pastiprina kolagēna veidošanos, uzlabo līdzsvara struktūru un šūnu reģenerāciju. Novērš priekšlaicīgu ādas novecošanu.

 
Unstress Replenishing mask
Nomierinošo un atjaunojošu komponentu unikāla kombinācija, ietver arī vitamīna B kompleksu un asinszāles ekstraktu, efektīvi iedarbojās visas nakts garumā: atjaunojot bojātos audus, mazinot iekaisumu un apsārtumus, sargājot no stresa sekām.
 
Unstress Eye&Neck Concentrate
Koncentrāts ādai ap acīm un kakla ādai

 Satur hialuronskābi, gurķa un jūras aļģu ekstraktus, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret stresu un priekšlaicīgu novecošanu. Antioksidantu peptīdu, probiotiķu kombinācija mazina stresa izpausmes, nomierina ādu, izlīdzina to. Veido vienmērīgu ādas krāsas toni.
 
Unstress Pro-Biotic Eye&Neck Day Cream
Probiotisks dienas krēms acu &dekoltē zonas kopšanai

 Nomierinošs antistresa krēms aizsargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes, ievērojami mazina iekaisumus, kas saistīti ar stresu. Mitrina ādu. Antioksidantu peptīdu, probiotisko laktobaktēriju, jūras aļģu kombinācija palīdz aizsargāt ādas šūnas. Pasargā no priekšlaicīgas novecošanas, mazina iekaisumus, neitralizē brīvo radikāļu ietekmi. Preparāts mitrina un mīkstina ādu, atjauno to.
 
Unstress Harmonizing Eye&Neck Night Cream
Līdzsvarojošs nakts krēms ādai ap acīm un kakla ādai.

 Nakts krēms, antioksidants ādai ap acīm un kakla ādai, palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru. Uzlabo un atveseļo ādu ap acīm, atjauno to. Paptīdu komplekss aizsargā ādu no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes un uzlabo kalogēna sintēzi, tā atjaunojot tās elastību un tvirtumu. Gurķa un jūras aļģu ekstrakti mīkstina un nomierina ādu. Keramīdi mitrina, mīkstinot un izlīdzinot maigo ādu.

 
Unstress Comfort Cleansing Mousee
Attīrošas putas

 Putas nesatur ziepes, nomierina ādu un uztur dabīgu mitruma līmeni, maigi attīra, noņem kosmētiku un citus netīrumus.

  Unstress Gentle Cleansing Milk
Maigs, attīrošs pieniņš

 Pieniņš maigi noņem netīrumus un taukus. Nesatur sārmu, bagātināts ar ārstniecības augiem, lai līdzsvarotu ādas mitruma līmeni, to nesausinot.
Unstress Stabilizing Toner
Ūdens līdzsvaru stabilizējošs toniks

 Attīra un nomierina ādu. Stresam pakļautā ādā stabilizē ūdens līdzsvaru. Provitamīns B5 uztur ādā būtiski svarīgo hidratāciju un elastību.