Alexandria ProfessionalALEXANDRIA PROFESSIONAL ir kļuvis par vadošo uzņēmumu cukura epilācijas nozarē skaitumkopšanas industrijā. Pēdējo divdesmit gadu laikā uzņēmums iekarojis popularitāti progresīvo skaistumkopšanas un SPA salonu vidū ar līdzekļiem drošai un efektīvai nevēlamo matiņu likvidēšanai.

ALEXANDRIA PROFESSIONAL precu klāstā ir daudzi līdzekļi nevēlamo matiņu likvidēšanai: cukura pastas, augstvērtīgie cukura pastas sildītāji, līdzekļi pirms un pēc procedūras, daži palīglīdzekļi.

Ar ALEXANDRIA PROFESSIONAL Jūs sasniegsiet satriecošus rezultātus!


 
Profesionāļi Alexandria Professional līdzekļi


          Presept Skin Cleanser dezinficējošs līdzeklis ādas attīrīšanai pirms epilācijas, 473ml.

Preparāt piemīt antibakteriālas īpašības. Tas attīra ādu. Noņem dekoratīvo kosmētiku. Efektīvs izmantošanai visās ādas zonās. Bez smaržas/
 
            Essential Tonic antibakteriāls un pretiekaisumu toniks sejas un ķermeņa ādai (pirms un pēc epilācijas), 237ml.

Toniku izmanto pirms un pēc epilācijas procedūras. Tam piemīt antibakteriālas, pretiekaisuma īpašības. Toniks nomierina ādu pēc procedūras, likvidējot apsārtumu (jā tas parādās). Atver matu sakņu kutikulas, ļaujot piekļūt cukura pastai.
 
            Vertal 6 Drying Powder pūderis ādas attaukošanai (pirms epilācijas procedūras), 340 g.

Augstas kvalitātes antialerģisks pūderis. Tā sastāvā nav aromatizētāju, ķimikāliju, alumīnija un ēterisko eļļu. Piemērots ne vien pieaugušajiem, bet arī bērniem.

 
  Regular Sugar Paste stabdarta cukura pasta, 992g.

Šī pasta ir ļoti mīksta un plastiska. Tā ir ļoti populāra.
  Tropical Sugar Paste tropiskā cukura pasta, 992g.

Pastai "Tropical Sugar" ir daudz biezāka tekstūra nekā "Regular Sugar". Tā lieliski der lietošanai siltā, mitrā klimātā, nevedināmas telpās, kā arī tiem speciālistiem, kuru rokas mēdz pastiprināti svist.

  LK Private Stock Sugar Linas Kenedijas izstrādāta cukura pasta, 992g.

Cukura pastu "LK Private Stock" izstrādāja Alexandria Professional prezidente Lina Kennedija. Tā ir ļoti mīksta pasta. Tāda konsistence ir paredzēta lietošanai tiem speciālistiem, kuri jau ir apguvuši cukura epilācijas tehniku.
  Strip Sugar cukura pasta lietošanai ar strēmelēm, 992g.

Šai pastai ir ļoto šķīdra konsistence un tā ir paredzēta lietošanai ar strēmelēm. Tā ir ūdenī šķīstoša, ādai droša un tai piemīt antibakteriālas īpašības.KISS Waxing & KISS Facial Waxing cukura pasta bezkontakta uzklāšanai (ar aplikatoru)

Šis preparāts tika izveidots matiņu punktveida likvidēšanai ar īpašu aplikatiru virslūpai un uzacīm.
          Restore Hydrating Lotion mitrinošs, iekaisumu mazinošs losjons (pēc epilācijas), 473ml.

Losjons ātri novērš ādas kairinājumu un mitrina ādu. Efektīvs un drošs visiem ādas tipiem. Novērš matiņu ieaugšanu. Sastāvā nav aromatizātoru.