Mikropigmentēšanas mašīnītes un komplektējošie materiāli

  iStar 3000 mikropigmentēšanas mašinīte.

Jaunās paaudzes mikropigmentēšanas aparāts. Aparāta jauda būtiski saīsina procedūras ilgumu. Šis aparāts ir viegls, kompakts un bez trokšņa, ērts darbā. Ar šo aparātu iespējams veidot ļoti tievas un precīzas līnijas. iStar mašinītes spriegums ir 100-240V; ātrums - 12078 apgr/min; izmēri 18 x 23 x 11,5 cm; svars 2kg. Ir iespējams pieslēgt aparātam divus rokturus un ļauj vienlaikus strādāt diviem meistariem. Liels LCD ekrāns, kurā ir redzams adatas darbības ātrums un veicamo apgriezienu skaits sekundē. Ergonomiskais korpuss ir veidots no caurspīdīga akrila materiāla, un tam ir mūsdienīgs dizains. Aparātam ir gan manuālā vadība, gan vadīšana, izmantojot kāju pedāli. Aparāta rokturis ir neliels, tam ir mazs svars. Rokturī esošais dzinējs ir ar zemu trokšņa līmeni, taču vienlaikus tas ļauj veidot nelielus mākslinieciskos tetovējumus.
  Sapphire Pro mikropigmentēšanas mašinīte

Sapphire Pro ar tā inovatīvo dizainu un nerūsējošā tērauda korpusu ir viegli un vienkārši vadams. Aparātā vienlaikus var būt līdz astoņām adatām. Vadības sistēma ir radīta ērtam un kvalitatīvam darbam. Šis aparāts ir ideāli piemērots speciālistiem iesācējiem. Aparāta spriegums-dzinējs ir 2,85 - 4,45 volti (1A maks.); svars - 65,5g; ātrums - 6660 apgr./min (110 apgr./sek) un ar barošanas avotu MicroTech - 7333 apgr/min (122 apgr./sek). Mašinīte ir komplektēta ar adatiņām un uzgaļiem.
  Sapphire Elite mikropigmentēšanas mašinīte

Vācija ražots augstvērtīgs motors ļauj precīzi un efektīvi veikt darbu. Aparāta rokturī iebūvētais mikročips nodrošina adatas kustības nemainīgu ātrumu un spēku, kas ļauj vienmērīgi un precīzi implantēt pigmentu ādā. Mašinīte ir komplektēta ar vienreizējas lietošanas adatām un uzgaļiem. Mašīnītes svars ir tikai 62g, kas ļauj ērti un viegli veikt darbu. Ir iespējams aparātu izmantit komplektējot ar vadības bloku iStar un Sapphire Pro.