Vaska epilācija - Vasku izvēle


Zīmols "Depilica Professional" (Spānija) ir neapstrīdams profesionālās epilācijas līderis. Plaši pētījumi un daudzi prakses gadi ir palīdzējuši radīt preparātus, kuriem piemīt nepārspējama kvalitāte un ilgstošs efekts. Spāņu vaska izgatavošanas tehnoloģijas nopelns ir piedevu sastāvs, kas palīdz izvairīties no problēmām pēc depilācijas.
   Tradicionālie cietie vaski (Granulēti)

  Tradicionālais bezlokšņu vasks novērš ādas kairinājumu, padarot to gludu un zīdainu. Iepriekš uzsildītu (kušanas temperatūra 46oC) vasku uzklāj uz ādas ar kociņu vidēji biezā slānī. Īsais sastingšanas periods ļauj uzklāt vasku uz 2-3 zonām. Pēc sacietiešanas to noņem ar roku.

"TOP Cosmetics" lielveikalā ir pieejami rozā un olīvu  cietie vaski 1kg iepakojumā.
   Film vaski (lietošanas bez strēmelēm)
    Pateicoties īpašajam sastāvam ar dažādu dabisko komponentu piedevām, šim vaskam nav nepieciešama strēmeļu uzlīmēšana uz tā. Tas ir starpposms starp siltajiem vaskiem un karsto smēru.Izmantojot Film vasku, nevēlamo matiņu noņemšana tik delikātās zonās kā seja, paduses un bikini zonā notiek netik sāpīgi un ļoti maigi.

"TOP Cosmetics" lielveikalā ir pieejami Intimate un Argana Film vaski ( 800 g)
   Šķidrie vaski (lietošanai ar strēmelēm)
    Slokšņu vasks ir nevēlamo matiņu likvidēšanai visbiežāk izmantotais vaska veids. Atkarībā no sastāva tie mēdz būt caurspīdīgi un necaurspīdīgi, plūstoši un ļoti biezi, kā arī dažādos krāsu toņos. Procedūras sagatavošanas procesā vasku īpašā aparātā uzsilda līdz noteiktai temperatūrai, uzklāj uz ādas matiņu augšanas virzienā un noņem pretēji matiņu augšanas virzienam, izmantojot īpašas "Depilica" strēmeles. Kvalitatīvai epilācijas procedūrai ļoti svarīga ir pareiza izmantojamā vaska izvēle un matinu likvidēšanas metodikas pārzināšana.

"TOP Cosmetics" lielveikala ir pieejami dabīgais, olīvu,rose, black truffle,argan oil škidrie vaski ( 800 g)
   Vaska kasetes
 

   Vaska kasetes ar rullīša galviņu