WISH Profesionāla Līnija


CHRISTINA WISH1. Solis. Micelle Microemulsion Toner - Mikroemulsijas toniks ar micellu


Preparāts bez spirta un ziepēm efektīvi attīra sejas un kakla ādu no make-up un citiem netīrumiem, viegli noloba rupjās šūnas, nodrošina antioksidantu iedarbību, tonizē un mitrina to. Sastāvā glikolskābe, pienskābe, fruktoze, burvjulazdas, hibiska ziedu, granātabola ekstrakti, elvejas sula, mandeļu gilcerīdi
2. Solis. Age - Defying Exfoliator - pretnovecošanas lobītājs


Preparāts ar sildošu iedarbību stimulē asins mikrocirkulāciju, kas uzlabo ādas barošanu un piesātina to ar skābekli. Beta hidroksilskābes un vīģes ekstrakts nodrošina efektīvu lobīšanu bet ferulskābe un filtīnskabe darbojas kā antioksidanti. Mētras eļļa atvēsina ādu, mazina apsārtumu. Sastāvā - kreses, ādas koka mizas, sandalkoka, propolisa, lazdas, vīģu, piparmētru, dzērveņu, hibiska, liposkābe, fitīnskābe, silicilskābe, ferulskabe, hlorofila vara komplekss, vitamīni.
3. Solis. Rejuvenating Serum - atjaunošs serums.


Serums satur unikālu aktīvo ingredientu kombināciju, kas palīdz atgūt ādai gadu gaita zaudēto. Spēcīgi prohormoni stimulē dabīgo hormonu dabu, kas uzlabo visu ādas slāņu struktūru. Novecojusi āda tiek atjaunota, jo saņem aizsardzību pret saules iedarbību, pret brīvajiem radikāļiem un piesarņojumu. Fitīnskābe un ferulskābe nodršina aizsardzību pret novecošanos, kojskabe - dzidrina un izlīdzina krāsu. Ādas virsma kļūst līdzenāka, vingrāka un spīdīgāka. Sastāvā - tiotskabe, fitīnskabe, ferulskābe, vitamīni, heksapeptīds-3.


4. Solis. Complexion Reparing Microemulsion - mikroemulsija ādas krāsas uzlabošanai.


Preparāta īpašā konsistence atvieglo aktīvo vielu - mitrinātāju, fitīnskābes un ferulskābes, dzidrinošo komponentu - iekļūšanu ādā, Āda izlīdzinās, mitrinās, iegūst veselīgu ārējo izskatu. Sastāvā - dimetikons, granātabola, dzērveņu, hibiska ziedu ekstrakti, ferulskābe, fitīnskābe, hialuronskābe.


5. Solis. Invigorating Mask - atjaunojoša maska.


Maskas receptūra uzlabo aktīvo ingredientu iesūkšanos ādā, piešķirot tai jaunavīgu izskatu. Preparats stimulē mikrocirkulāciju, savelk ādu, sašaurina poras un novērš bojājumus, kas radušies saules un citu apkārtējās vides nelabvēlīgo faktoru ietekmē. Sastāvā - šī koka sviests, ZnO un Ti O2, MG un Ca karbonāti, avokado eļļa, burvju lazdas ūdens, melatonīns, ferulskābe, fitīnskābe, Āzijas centellas ekstrakts, rutīns, Na hialuronāts.


6. Solis. Reviving Mask - atdzīvinoša maska.


Šī maska ievērojami uzlabo asins mikrocirkulāciju ādā. Tās sastāva ietilpstošā fitīnskābe un ferulskābe nodrošina spēcīgu antioksidējošo aizsardzību, nostiprina un atjauno ādu. Dabīgie dzērveņu un milteņu ekstrakti dzirdina ādu un palielina atjaunojošo ingredientu absorbciju ādā. Āda izskatās svaiga, atpūtusies un atjaunojusies. Sastāvā - diatomiskā zeme, aļģes, acerolas, dzērveņu, miltenes ekstrakti, ferulskābe, fitīnskābe, Ca sulfāts, Na fosfāts.


7. Solis. Eye and Neck Lifting Serum - serums kakla un ādas ap acīm liftingam.


Serums uz sezama eļļas pamata savelk, mitrina ādu un manāmi izlīdzina grumbiņas. Preparāts satur aktīvos proteīnus lielā koncentrācijā, kuri spēcīgi savelk ādu tiklīdz tiek uzklātas, āda kļūst mīksta un zīdaina. Sastāvā - hidrolizēts sezama proteīns, tioktskābe, fitīnskābe, melatonīns, prostorons, ferulskābe.


8. Solis. DayDream Cream SPF12 - dienas krēms ar SPF 12.


Krēms ar antioksidējošo iedarbību palielina ādas vingrumu, atjauno to un aizsargā no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības. Sastāva - dimetils MEA, fitīnskabe, ferulskabe, kojskābe, dimetikons, tokoferilacetāts.