WISH Mājas kopšanas līnija
 
WISH SEJAS KOMPLEKTS
 

 Day Cream SPF12
Dienas krēms ar SPF12. Palielina ādas veselo šūnu enerģijas izstrādi, atjauno un aizsargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes, tai skaitā pret sauli, brīviem radikāļiem un piesārņojumu.
Lietošana – katru dienu uzklāt krēmu plānā kārtā tīrai sejas un kakla ādai. Iemasēt to ādā vieglām, pliķējošām kustībām. Tilpums 50 ml. Kods WFT1
   Night Cream
Nakts krēms. Sniedz atjaunošu iedarbību uz ādu nakts garumā, padarot to dzīvotspējīgāku un jaunāku.
Lietošana – katru vakaru uzklāt krēmu plāna, vienmērīgā kārtā tīrai sejas un kakla ādai masējošām kustībām. Tilpums 50ml. Kods WFT2.

  Rejuvenating Serum
Atjaunojošs serums. Sniedz atjaunošu iedarbību, atjauno ādas dzīvotspēju, piešķir tai veselīgu un jaunavīgāku izskatu.
Lietošana – katru dienu serumu divas reizes uzklāt tīrai sejas ādai plānā, vienmērīgā kārtā. Serumu var lietot vienu pašu vai uzklāt zem dienas vai nakts krēma. Tilpums 50ml. Kods WFT3
  Absolute Confidence Serum
Serums „Absolūtā pārliecība”. Ievērojami samazina mīmiskās grumbiņas, pateicoties sejas muskuļu saraušanās spējas vājināšanai (miorelaksatora iedarbība – botoksa injekciju alternatīva). Sastāvā – bišu vasks. dipeptīds, šī eļļa, diaminobutiroīls benzamīna diacetāts, acetils glutamīns, heksapeptīds-3, B1, B2, B3, B6, E, A vitamīni, hialuronskābe.
Lietošana: preparātu jālieto divas reizes dienā. Jāuzklāj grumbiņu rajonā, arī ar acīm. Iemasēt maigām, pliķējošām kustībām. Virs seruma uzklāt krēmu vai kosmētiku.  Tilpums 30ml. Kods WAC.

 
WISH ACU KOMPLEKTS

  Day Eye Cream SPF8
Dienas krēms acu zonai ar SPF8. Aizsargā un atjauno plakstiņu ādu, satur filtrus un atstarojošas daļiņas, kas optiski padara neredzamas krunciņas ap acīm.
Lietošana – katru dienu vieglām, pliķējošām kustībām uzklāt krēmu plānā, vienmērīgā kārta ādai ap acīm. Tilpums 50ml. Kods WET1

  Night Eye Cream
Nakts krēms ādai ap acīm. Sniedz izteiktu atjaunojošu iedarbību uz ādu ap acīm nakts laika. Satur šī koka atjaunojošu iedarbību uz ādu ap acīm nakts laikā. Satur šī koka sviestu, retinolu, prasteronu, dimetilMEA, citrusskābi, E vitamīnu, tioktskābe.
Lietošana – Noņemt grimu. Vieglām, pilķējošām kustībām uzklāt nakts krēmu plānā vienmērīgā kārtā ap acīm. Tilpums – 50ml. Kods WET2.

  Eye and Neck Lifting Serum
Serums ar sezamu ādu savelk un mitrina, redzami izlīdzina grumbas. Preparāts satur lielu koncentrāciju aktīvo proteīnu, kas nodrošina tūlītēju liftinga efektu. Āda izskatās maiga un zīdaina.
Lietošana – katru dienu divas reizes uzklāt serumu plānā, vienmērīgā kārtā plakstiņu un kakla ādai. Serumu var lietot vienu pašu vai uzklāt zem dienas vai nakts krēma. Tilpums 30ml. Kods WET3

 
WISH RADINCE KOMPLEKTS

  Exfoliating Scrub
Skrubis – lobītājs. Maigi noloba ādas augšējo slāni, izlīdzina to un sagatavo krēma vai maskas uzlikšanai. Samazina poras, gaisina ādu. Āda izlīdzinās un tiek sagatavota dienas vai nakts krēma uzklāšanai.
Lietošana – uzklāt vienu vai divas reizes nedēļā sejas ādai, neskarot acu zonu, veikt masāžu 1-2 minūtes. Noskalot ar siltu ūdeni vai noņemt preparātu ar mitru dvieli. Tilpums 75ml. Kods WR3.

  Deep Nourishing Mask
Barojoša maska. Uzlabo ādas elastīgumu, samazina esošo grumbu izteiksmīgumu, palielina ādas turgoru un nostiprina sejas kontūru.
Lietošana – uzklāt masku tīrai sejas un kakla ādai plānā, vienmērīgā kārtā divas reizes nedēļā, turēt 15-20 minūtes. Noskalot ar siltu ūdeni vai noņemt ar mitru dvieli.
Tilpums 75ml. Kods WR2

  Radiance Enchancing Cream
Atjaunojošs krēms. Uzlabo raga kārtas zvīņu eksfoliāciju, stimulē epidermas atjaunošanos un kolagēna izstrādi. Sastāvā – 10% glokilskābe, tiotskābe, fitīnskābe, ferulskābe, kojskābe, retinols, askorbīnskābe.
Lietošana: uzklāt tīrai sejas un kakla ādai plānā, vienmērīgā kārtā divas reizes nedēļā pirms nakts miera. Lai iesūktos ādā, veikt masāžu. Tilpums 50ml. Kods WR1

  Facial Wash
Mazgāšanas līdzeklis sejai. Dziļi attīra ādu, notīra kosmētiku un netīrumus, kas sakrājušies uz sejas dienas laikā. Lietošana: Atšķaidīt preparātu ar siltu ūdeni un uzklāt ādā. Veikt vieglu masāžu divas minūtes. Noskalot preparātu ar siltu ūdeni. Tilpums 200ml. Kods WFW.Purifying Toner
Attīrošs toniks. Attīra un mitrina ādu, neizjaucot tās dabīgu tauku līdzsvaru, veicina labāku WISH preparātu aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu. Lietošana: uzliet preparātu vates plāksnītei un maigām, masējošām kustībām uzklāt to sejas, kakla ādai un dekoltē zonai. Tilpums 200ml. Kods WPT.Gentle Cleansing Milk
Maigs attīrošs pieniņš. Maigi attīra ādu no make-up pārpalikumiem, netīrumiem, kas sakrājas uz ādas dienas laikā. Lietošana: Noskalot seju r siltu ūdeni. Ieliet nedaudz pieniņa plaukstā un maigi iemasēt sejas un kakla ādā. Notīra preparātu ar attīrošo toniku. Tilpums 200ml. Kods WCM


Bi-Phase Make up Remover
Divfāžu līdzeklis make-up noņemšanai. Atsvaidzinoša, netaukaina preparāta formula maigi noņem make-up no plakstiņu ādas, attīra, izlīdzina, mitrina un nomierina to. Lietošana: pirms lietošanas preparāta pudelīti sakratīt un ar vates plāksnīti uzklāt līdzekli plakstiņiem vieglām kustībām atkārtojot to tik ilgi, kamēr nebūs notīrītas pēdējās kosmētikas paliekas. Tilpums 100ml. Kods WBPR.