Silk Profesionāla līnija
1. Solis. Gentle Cleansing Cream - maigs krēms ādas attīrīšanai


maigs krēms ādas attīrīšanai. Šis preparāts ir mīkstas, nejonu amfotēriskas krēmveida ziepes. Tās mitrina adu, noņem netīrumus, nekairinot un nesausinot ādu. Tāpat tās var tikt izmantotas make-up noņemšanai acu apvidū. Sastāvā – glicerīns, bišu vasks, triklozans, dārza portulakas, Āzijas centellas un ženšeņa saknes ekstrakti.
2. Solis. Soothing Exfoliator - nomierinošs lobītājs


Soothing Exfoliator – nomierinošs lobītājs. Piešķir mirdzumu bālai un nogurušai adai, izlīdzina tās struktūru, sagatavo to labākai tālāko preparātu absorbēšanai. Papaijas ekstrakts un proteolitiskie/enzimātiskie pūderi izšķīdina vecās šūnas. Dabīgie augu ekstrakti, antioksidanti un auzu milti noņem ādas virsējos slāņus, neizraisot apsārtumu. Sastāvā – kartupeļu ciete, auzu milti, urea, papaīns, citrusskābe, rozellas ekstrakts, zīda pūderis.


3. Solis. Active Toner - aktīvais toniks


Active Toner – aktīvais toniks. Pateicoties ziepjukoka un ārstniecības ziepjusaknes ekstraktiem, toniks turpina maigu ādas nolobīšanu un attīrīšanas procesu. Tas deaktivē iepriekšējā preparāta proteolitiski eksfoliējošo iedarbību un atjauno pH līmeni padara ādu gludu, tīru, mirdzošu un sagatavo ādu liftinga līdzekļu uzklašanai. Sastāvā – glikolskābe, ziepjuskanes un ziepjukoka, burvjulazdas, portulakas, ženšeņa, centellas ekstrakti.

4. Solis. Base Cream Mask - krēmveidīga maska-bāze


Base Cream Mask – krēmveidīga maska –bāze.
Paaugstina ādas temperatūru un uztur to 34-37 C līmenī.Bagāta ar minerāliem un augu ekstraktiem, šī maska nodrošina optimālu iesūkšanos un sekojošu preparātu aktīvo ingredientu iedarbību. Žeņšeņa un Āžijas centellas ekstrakti izlīdzina ādu.

5A solis. Silk Fibers - Zīda šķiedras
Zīda šķiedras liek virs bāzes maskas.
5B. Solis. Silk Fiber Activator – Zīda šķiedru aktivizētājs.


Zīda proteīni nodrošina mitrinošu iedarbību uz ādu, bet to šķīdināšanai izmantotais aktivizētājs nostiprina un atjauno iekšējo „sasaistošo” mehānismu. Tā rezultātā āda sablīvējas un izskatās jaunāka.6. Solis. Multivitamin Drops – miltivitamīnu pilieni.


Šis maigais serums nodrošina atjauninošu iedarbību uz ādu; tam piemīt antioksidantu īpašības, satur vitamīnu C, kas stimulē kolagēna un elastīna izstrādi, likopēnu, dabisko tretionīna formu, kas izlīdzina novecošanas pazīmes. Preparāts tāpat ir bagātināts ar kokosrieksta eļļu, kas labi baro ādu.
7. Solis. Remodeling Mask – pārveidojošā maska.


Bagāta ar dabiskajiem antioksidantiem un atjauninošiem ingredientiem, šī maska atvēsina un nomierina ādu.
Žūstot tā nostiprina zīda šķiedru iedarbību.
8. Solis. Silky Serum - Zīda serumsSeruma iedarbības efekts ir saskatāms uzreiz pēc tā uzklāšanas, sīkās grumbiņas izlīdzinās, āda izskatās zīdaina un jaunāka.