SILK mājas kopšanas līnija 
SILK
 
                 
 SILK Absolutely Smooth serums grumbu izlīdzināšanai, 30ml.

Droša un efektīva grumbu izlīdzināšana. Lietojot serumu katru dienu, āda izskatīsies nevainojāmi glūda un maiga kā zīds. Seruma pamatā ir polisilikona elastomērs, kas uzreiz pēc uzklāšanas aizpilda un maskē smalkās grumbiņas.
       
 SILK Clean Up maigs krēms ādas attīrīšanai, 120 ml

Maigas krēmveida ziepes efektīvi attīra, mitrina ādu, kā arī nekairina un nesausina to. Var tikt izmantots kosmētikas noņemšanai ap acīm.

 
SILK Eyelift Cream krēms ādas liftingam acu zonā, 30ml

Dod tūlītēju liftinga efektu ādai ap acīm, samazina grumbiņas un tumšos lokus, noņem tusku, tonizē ādu ap acīm.
 
SILK My Silky Serum. "Zīda" serums grumbu izlīdzināšanai, 30ml

Seruma iedarbības rezultāts būs pamanāms uzreiz pēc uzklāšanas - smalkas grumbiņas izlīdzinās, āda izskatās zīdaina un jaunāka.
       
SILK PeelOff Mask Plēvveidīga liftinga maska ar aktīviem zīda lipīdiem, 75 ml

Unikāla zīdtārpiņa lipīdu un aktīvu piedevu, mitrinātāju kombinācija sniedz liftinga efektu, nostiprina sejas kontūru. Maska nedaudz noloba ādu, atjaunojot to un mazinot grumbu redzamību.
         
SILK SOS Eye Serum Serums ādas liftingam ap acīm, 10ml

Serums ar zīdtārpiņu lipīdiem piešķir ādai nepieciešamās vielas, savelk un izlidzīna ādu, mazina smalkas grumbiņas. Mitrina ādu ap acīm.
 

SILK UpGrade Cream. Mitrinošs krēms, 50ml

Inovatīvs līdzeklis, bagātināts ar antioksidantiem. Preparāts uz zīdtārpiņu lipīdu bāzes baro, mitrina, atjauno ādu, piešķir tai elastību.

SILK UpLift Cream. Krēms ādas liftingam, 50ml.
Krēms satur zīdtārpiņu lipīdus un antioksidantus, mitrinātājus, kas nostiprina ādu. Krēma iedarbības efekts ir pamanāms jau pēc dazām minūtēm - āda kļūst gluda un zīdaina.