Rose De Mer Profesionāla līnija1. Solis. Savon Supreme Dezinficējošas ziepes pīlingam


Dezinficējošas ziepes pīlingam. Sniedz vieglu lobīšanas efektu ādai.2A.


2a. solis Rose De Mer Sea Herbal Deep Peel Rose de Mer pulveris, 100g.

Piemīt izteikta lobīšanas iedarbība, pateicoties sastāvā ietilpstošajiem pulverītim (sasmalcinātas jūras astras), kaltētām un īpašā veidā apstrādātajām aļģēm, kā arī izmeklētiem minerāliem.

2a solis Rose de Mer Light Intensive Herbal Peel "maigais" Rose de Mer skrubis, 100g.

"Maigajā" Rose de Mer skrubja variantā ir sastāvdaļas, kuras noņem atmirušas šūnas. Tām ir pievienots speciālais mīkstinošs pulveris, kas padara pīlinga procedūru ne tik sāpīgu. Preparāts pastiprina asinsrito. Rezultatīvi cīnās pret izsitumiem un hiperpigmentāciju. Efektīvs ķermeņa ādas ārēja izskata uzlabošanai.

2B. Solis. Rose de Mer Herbal Peel Activator

Losjons-aktivizātors Rose de mer pulvera atšķaidīšanai, 150ml


Jūras aļģu izvilkums, papildināts ar Nāves jūras minerāliem un sāļiem.


3. Solis. Soothing Mask - Nomierinoša maska


Sniedz absorbējošu, poras sašaurinošu un nomierinošu efektu. Pūderu apvienojums iesūc tauku pārpalikumus attīra un noņem ādas iekaisumu.
4. Solis. Peeling Protective Gel - Aizsargājošs gēls pēc pīlinga


Aizsargā ādu no netīrumiem, pateicoties izolējoša slāņa starp to un apkārtējo vidi izvietošanai. Notur ādā aktīvos pīlinga ingredientus, kas būtiski uzlabo procedūras rezultātu.
5. Solis. Post Peeling Cover Cream - Tonālais aizsargkrēms pēc pīlinga.


Maksimāli aizsargā ādu no ultravioletā starojuma, jo satur no saules aizsargājošus filtrus optimālā koncentrācijā. Piemīt spilgti izteikta antibakteriāla, pretsēnīšu īpašības (triklozāns). Viegli uzklājams, lieliski maskē ādas defektus, ļoti ekonomisks lietošanā. Ieteicams ādai pēc dziļiem pīlingiem un aktīvām kosmētiskām procedūrām. Iespējams izmantot kā ikdienas tonālo aizsarglīdzekli.