Rose De Mer mājas kopšanas līnijaRose De Mer
 
         
Rose de Mer Dry Out Sausinošs serums, 30ml

Serums uzlabo sausināšanas procesu, kam sākums likts jau procedūru laikā salonā, pastiprina pīlinga iedarbību, padara ādu gludu, līdzenu un atjaunotu. Preparāts arī balina hiperpigmentāciju, stimulē šūnu apmaiņu, mazina iekaisumu.
         
Rose de Mer Calm & Hydrate serums ādas nomierināšanai un mitrināšanai, 30 ml.

Serums mitrina ādu, paaugstina tās elastīgumu, mazina pēc pilinga iekaisumu. Preparāts ir analogs ādas mitruma faktoram, bet hialuronskābe aiztur mitrumu tās dziļākajos slāņos. Augu ekstrakti un jaunākie nomierinošie komponenti izlīdzina ādas tekstūru un dod tai veselīgu izskatu.
 
Rose de Mer Smooth & Repair serums ādas izlīdzināšanai un atjaunošanai, 30ml.

Serums bagātināts ar antioksidantiem, aks cīnās ar brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi, un komponentiem, kas atjauno ādu, novēršot tās novecošanu un fotobojājumus, atjauno, uzlabo ārējo izskatu.

 
Rose de Mer Peel and Renew ādu lobošs un atjaunojošs krēms - maska, 60ml.

Krēms-maska ar patīkamu konsistenci un atjaunojošiem komponentiem sastāvā, noņems atlikušās zvīņas, dziļi mitrinās ādu. Vitamīni A, E, allantoins, keramīdi 3 un 4, zemesriekstu eļļa atjauno ādu un stimulē šūnu apmaiņu.
          
Rose de Mer Clean & Gentle līdzeklis ādas attīrīšanai, 60ml

Preparāts optimālai pēcpīlinga kopšanai saudzīgi attīra ādu pēc nesen veikta pīlinga un normalizē pH līmeni.
 
 Rose de Mer Peeling Soap pīlinga ziepes, 50g

Ziepes-pīlings Rose de Mer 0 vienkārš, bet efektīvs risinājums tādām estētiskām sejas un ķermeņa ādas problēmām ka pigmentācija, akne, palielinātas poras, raupjums, lobīšanas.