Complementary Products
MITRINOŠIE KRĒMI
AR KOLAGĒNU UN ELASTĪNU

Maigi krēmi normālai, sausai, taukainai un kombinētai ādai palīdz maksimāli efektīvi un ilgi mitrināt sejas un acu ādu, neatstājot spīdumu un taukainu sajūtu. Tas ir panākts pateicoties speciālai astoņu dabīgu mitrinātāju komponentu formulai.

MITRINOŠI UN BAROJOŠI KRĒMI

Ļauj sasniegt unikālus rezultātus dažādu estētisku uzdevumu risināšanā: dziļa tīrīšana, mitrināšana, balināšana, ādas barošana un atjaunošana.SPECIĀLAS NOZĪMES KRĒMI

Krēmi ar augstu aktīva retinola saturu ievērojami uzlabo ādas stāvokli, koriģē vecuma radītās izmaiņas, ko izsauc UV starojums, aptur ādas novecošanas procesus. Jau pēc trīs mēnešu ilgas lietošanas uzlabojās ādas reljefs, izlīzinās grumbiņas, āda kļūst tvirta un elastīga, mazinās pigmentācija, tiek panākta vispārēja balināšana.

Pirmajās dienās var novērot ādas sausumu un nelielu lobīšanos. ko veicina ādas aktīva atjaunošanās. Pierodot, šīs reakcijas izzūd. Izteikta ādas reakcija pret retinolu ir atkarīga no tās raga slāņa biezuma, ādas tipa un stāvokļa, krēma lietošanas biežuma un uzklāta preparāta daudzuma, kā arī no kosmētiskiem līdzekļiem, ko izmanto pirms un šo krēmu lietošanas laikā. Piemēram, kosmētika ar augļskābēm pastiprina ādas reakciju pret retinolu.

 


SAULES AIZSARGKRĒMI

Unikāli saules aizsargpreparāti efektīvi atvaira UV starus, tiem ir augsta foto-, ūdens-, siltumnoturība. Vēl tie ir papildināti ar vitamīniem E un C (MAF), niacinamīdu, šī sviestu, makadāmijas riekstu un avokado sēklu eļļu, ginko biloba lapu ekstraktu, allantoīnu.

Tradicionālu un inovatīvu filtru kombinācija ar dabīgiem elementiem un efektīviem mitrinātājiem nodrošina pilnvērtīgu ādas aizsardzību no UV starojuma, palīdz šūnām izturēt saules iedarbību un iegūt ādai lielisku iedegumu bez bojājumiem un nenovecojot.

SunScreen preparāti der jutīgas ādas kopšanai, var tikt izmantoti bērniem.
 
PREPARĀTI ĀDAS ATTĪRIŠANAI

Šīs līnijas preparātu sastāvā kā attīrošie līdzekļi ir ārstnieciskās ziepjsaknes, ziepju koka, ziepju koka mizas ekstrakti, kas palīdz attīrīt ādu no netīrumiem un mikroorgānismiem bez ādas aizsargbarjeras bojāšanas un epidermas ūdens noturības samazināšanas. Burvju lazdas ziedu un kumelītes ekstrakti nomierina ādu, tiem ir pretiekaisuma iedarbība. Pienskābe efektīvi  noņem bojātās zvīņas un mitrina ādu. Balinošās maskas "PORCELAN"

Visu serijas Porcelan masku pamatā ir kaolīns - baltie māli no Japānas, no kā tiek gatavots unikāls, smalks, sniegbalts, dārgs porcelāns, kas mirdzumā pārspēj sarmu un sniegu.

Visu trīs masku sastāvā esošais speciālais pūderis veido īpašu plēvīti, kas pastiprina aktīvo komponentu iekļūšanu ādā.

Maskas var vieglu uzklāt un noskalot, pēc lietošanas ir svaiga un samtaina sajūta.


 Skaistuma maskas

Šo krēmveidīgo masku kolekcijas pamatā ir mīkstinošu augu komponentu, mežrozītes un kumelītes ekstrakta un no olīvām iegūta skvalēna kombinācija.

Skvalēns nodrošina ādas aizsardzību un mitrināšanu, tas ir viens no svarīgākajiem posmiem ādas iekšējā mehānismā novecojot. Viegli sajaucoties ar ūdeni, augu skvalēns uzsūcās ādā, mitrina, aizsargā, nodrošina ādas elpošanu.