Chateau de Beaute profesionālā līnija


Solis Nr.1 Chateau de Beaute Vino Pure Cleansing Attīrošais gēls, 300ml.

 

Iedarbība:Gēls ,kura pamatā ir sarkano vīnogu ekstrakts,  maigi attīra ādu no meikapa un ādas virskārtas netīrumiem, kā arī sagatavo to nākamajam procedūras solim.
Lietošana:Ar maigam masējošam kustībām uzklāt uz sejas  ādas un dekoltē zonas nelielu daudzumu, pēc tam nomazgāt  ar siltu ūdeni.
Solis Nr.2A Chateau de Beaute Vino Peel Vīna pīlings (pH 2.5-3.0), 150 ml.

 

Iedarbība: Ādas virskārta tiek attīrīta no netīrumiem un atmirušajām šūnām. Vīna saturā esošās piesātinātās skābes eksfoiē virsējo ādas slāni, un tā vietā parādās jauna, veselīga āda. Ir piemērots acu zonai un citam delikātām zonām.
Lietošana: Ar aplikatora palīdzību uzklāt pīlingu uz kakla un acu orbitālajām zonām uz 3-5min,nomazgāt ar siltu ūdeni.


Solis Nr.2B Chateau de Beaute Vino Forte Peel Vīna pīlings (pH 1.8-2.3), 150 ml.

 

Iedarbība: Ādas virskārta tiek attīrīta no netīrumiem un atmirušajām šūnām. Vīna saturā esošās piesātinātās skābes eksfoiē virsējo ādas slāni, un tā vietā parādās jauna, veselīga āda.
Lietošana: Ar aplikatora palīdzību uzklāt pīlingu uz sejas un dekoltē zonas uz 3-5min,nomazgāt ar siltu ūdeni.


Solis Nr.3 Chateau de Beaute Vino Elixir eļļa - eliksīrs uz vīnogu ekstrakta bāzes 150ml.


Iedarbība:
Apvienojumā ar relaksējošo masāžu(ko sniedz skaistuma masāžas bumbas) Jūs saņemat pilnīgu relaksācijas sajūtu, tiek barota āda, uzlabojas asinsrite un izvadās toksīni, tas ļauj ādai atgūt dabīgo elastību.
Lietošana:Uzklāt nelielu daudzumu preparāta uz sejas, kakla un dekoltē zonas un veikt masāžu.


Solis Nr.4 A Chateau de Beaute Vino Eye Mask Maska acu zonai (pH 5.4-6.6), 150ml.
Iedarbība: Nodrošina maigu mitrināšanu ādai acu zonā, noņem tūsku un uzlabo asinsriti. Likvidē nevēlamās krunciņas un krokas, kā arī piešķir ādai svaigu mirdzumu.
Lietošana: Uzklāt plānā kārtā uz plakstiem un ap acīm, atstāt uz 10min.,tad nomazgāt ar vēsu ūdeniSolis 4.B Chateau de Beaute Vino Glory Mask Momentāla liftinga maska, 250ml.


Iedarbība: Efektīvi atsvaidzina, noņem spriedzi, piemīt ilgstoša atjaunojoša iedarbība. Nostiprina, pievelk un dziļi mitrina ādu, palīdz tai atjaunot dabīgo tonusu.
Lietošana: Vienmērīgi uzklāt uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas, atstāt uz 10min.,tad nomazgāt ar vēsu ūdeni.


Solis Nr. 5 Chateau de Beaute Vino Sheen Serum Serums „Spīdums” (pH 5.8-6.8), 100ml.Iedarbība: Satur augsti efektīvus komponentus, kuri veicina sīko un dziļo grumbiņu izlīdzināšanos. Intensīvi mitrina ādu ,piešķir tai svaiguma un tīrības sajūtu.
Lietošana: Uzklāt plānā kārtā uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas. Maigi iemasēt līdz pilnīgi iesūcas

Solis Nr. 6 Chateau de Beaute Shielding Cream SPF20 Aizsargkrēms, 150ml.

Iedarbība: Procedūras noslēdzošais solis, nodrošina ādai visu nepieciešamo aizsardzību, tai skaitā aizsardzību pret UV stariem, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, mitrina to.
Lietošana: Nelielu daudzumu krēma uzklāt virs seruma Vino Sheen Serum, maigi iemasēt, kamēr pilnība iesūksies.