Chateau de Beaute mājas kopšanas līnija

  Chateau de Beaute Vino Pure Cleansing Attīrošais gēls, 300ml.

Iedarbība:Gēls ,kura pamatā ir sarkano vīnogu ekstrakts,  maigi attīra ādu no meikapa un ādas virskārtas netīrumiem, kā arī sagatavo to nākamajam procedūras solim.
Lietošana:Ar maigam masējošam kustībām uzklāt uz sejas  ādas un dekoltē zonas nelielu daudzumu, pēc tam nomazgāt  ar siltu ūdeni.
 
Chateau de Beaute Absolute Perfect Pretnovecošanās serums "Absolute Perfect", 30ml.

 Iedarbība: Novecošanas novēršanas serums uz retinola, nanokapsulas bāzes, kas kontaktējot ar  ādu pakāpeniski  iesūcas un palēnina mīmisko grumbu veidošanu.
 Lietošana: uzklāt vienmērīgā kārtā uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas. Maigi iemasēt līdz brīdim kamēr līdzeklis pilnībā uzsūcies
  Vino Sheen Fusion Izlīdzinošs serums "Sheen Fusion", 30ml.

Iedarbība: Satur augsti efektīvus komponentus, kuri veicina sīko un dziļo grumbiņu izlīdzināšanos. Intensīvi mitrina ādu, piešķir tai svaiguma un tīrības sajūtu.
Lietošana: Uzklāt plānā kārtā uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas. Maigi iemasēt līdz pilnīgi iesūcas.
Chateau de Beaute Vino Glory Mask Momentāla liftinga maska, 75ml.


Iedarbība: Efektīvi atsvaidzina, noņem spriedzi, piemīt ilgstoša atjaunojoša iedarbība. Nostiprina, pievelk un dziļi mitrina ādu, palīdz tai atjaunot dabīgo tonusu.
Lietošana: Vienmērīgi uzklāt uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas, atstāt uz 10min.,tad nomazgāt ar vēsu ūdeni.


Vino Sheen Restoring Cream Atjaunojošs krēms, 50ml.

Iedarbība: Atjaunojošs barojošs krēms, kas aizsarga ādu un padara to pamanāmi mīkstu un gludu. 
Lietošana: Nelielu daudzumu krēma uzklāt virs seruma Vino Sheen Serum, maigi iemasēt, kamēr pilnība iesūksies.Deep Beaute Night Cream Nakts krēms, 50ml.

Iedarbība: Intensīvi mitrina ādu, piešķir tai svaiguma un tīrības sajūtu.
Lietošana: Uzklāt plānā kārtā uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas. Maigi iemasēt līdz pilnīgi iesūcasChateau de Beaute Shielding Cream SPF35Aizsargkrēms, 50ml.


Iedarbība: Procedūras noslēdzošais solis, nodrošina ādai visu nepieciešamo aizsardzību, tai skaitā aizsardzību pret UV stariem, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, mitrina to.
Lietošana: Nelielu daudzumu krēma uzklāt virs seruma, maigi iemasēt, kamēr pilnība iesūksies.
    
Rejuvenating Vineyard Eye Cream Atjaunojošs krēms ādai ap acīm, 30ml.

Iedarbība: Krēmam piemīt ļoti mīksta tekstūra, kas padara ādu maigāku un vienmērīgu toni. Izlīdzina ādu ap acīm, baro un atjauno to.
Lietošana: Uzmanīgi uzklāt uz ādu ap acīm. Maigām kustībām ar pirksts galiņiem vienmērīgi sadalīt krēmu un atstāt līdz pilnīgi iesūcās.