BabylissPRO Argan oil matu kopšanas produkti

 Moisture Repair Shampoo, 350ml BAOILS12E
Nostiprinošs šampūns ar argana eļļu veicina novājinātu matu iekšējas struktūras regenerāciju un nostiprināšanu (īpaši matiem, kas ir pakļauti ķīmisko preparātu vai karstuma iedarbībai), aizsargā matus no agresīvajiem ārējiem apstākļiem, atjauno tos, piešķir matiem mīkstumu, veselīgu spīdumu, apjomu, atvieglo ķemmēšanu un ieveidošanu.

Lietošana: vienmērīgi  uzklāt uz mitriem matiem, delikāti iemasēt matos un pie matu saknēm, izskalot ar ūdeni. Ja nepieciešams, atkārtot.
 
 Moisture Repair Conditioner, 350ml BAOILC12E
Pēcmazgašanas kosmētiskais krēms matiem ar argana eļļu. Veicina matu struktūras atjaunošanu, padara tos gludus. Mīkstina matu kutikulu un izlīdzina sašķēlušos matu galus. Piešķir matiem mirdzumu un būtiski atvieglo ķemmēšanu.

Lietošana: vienmērīgi  uzklāt uz mitriem matiem no saknēm līdz galiņiem, atstāt uz 1-3 min, noskalot.
        
 Restorative Mask, 241 ml  BAOILRM8E
Nostiprinoša maska matiem ar argana eļļu – intensīvas iedarbības preparāts, kas dziļi baro matu kutikulu, nepadara matus smagu. Veicina matu struktūras atjaunošanu un nostiprināšanu, padara matus elastīgus.

Lietošana: vienmērīgi  uzklāt uz mitriem matiem no saknēm līdz galiņiem,iemasēt un atstāt uz  7-10 min, noskalot.
 
 Oil Treatment (100 ml, 7,4 ml) BAOIL3E
Matu atjaunošanas preparāts- argana eļļa . Šis ir patiess skaistuma eliksīrs, kas radīts no argana eļļas, nesatur spirtus, reparāts ļoti ātri iesūcas matu iekšējos slāņos un izlīdzina matu kutikulu. Eļļa atjauno matu audu virsmu, lai pasargātu to no ārējās agresijas (ko izraisa ķīmiskas vielas, karstums) mati kļūst mīksti un mazāk cirtaini. Eļļa atstaro saules starus un mati kļūst ļoti spīdīgi.Ar šo skaistuma eliksīru jūsu mati kļūs gludi, zīdaini, plūstoši un veselīgi. Ideāli piemērots visiem matu tipiem.

Lietošana: Dažus pilienus sasildīt plaukstās un vienmērīgi sadalīt uz mitriem vai sausiem matiem.