TOP Cosmetics

Dzirnavu iela 3a, Rīga

 Tālr.:   (+371) 67334378
           (+371) 27880770
  Fakss: (+371) 67334379

  info@topcosmetics.lvPar mumsMūsu kompānija TOP Cosmetics, kas tika dibināta 2003. gada novembrī, visu šo laiku ir pielikusi ļoti lielas pūles un rūpīgi strādājusi pie tā, lai izveidotu profesionālu komandu skaistumkopšanas nozarē. Esam priecīgi par to, ka jau esam iekarojuši ļoti lielu uzticību daudzu klientu vidū. Kļūstot par profesionālā kluba "TOP Cosmetics" biedriem, Jums būs lieliska iespēja pirmajiem uzzināt visu jauno un interesanto profesionālajā jomā.

TOP Cosmetics pārstāv daudz Latvijā un visā pasaulē pazīstamus zīmolus, piedāvājam arī Jums iepazīties un pārliecināties par to augsto kvalitāti.

Profesionālā lielveikala "TOP Cosmetics" konsultanti gaidīs Jūs, lai ar patiesu prieku dalītos savā pieredzē un sniegtu atbildes par plaši piedāvāto preču sortimentu mūsu profesionāļu lielveikalā.

Esam lepni, ka šodien mēs varam piedāvāt iespēju iegūt jaunas zināšanas un apgūt iespējami plašo mācību kursu ne tikai mikropigmentācijā, sejas un ķermeņa kopšanas apmācībā, bet arī vēl daudzās citās profesionālajās skaistumkopšanas nozarēs mūsu jaunajā moderni aprīkotajā semināra telpā. Piedāvājam Jums apmeklēt mūsu skaistumkopšanas salonu ar plaši piedāvāto pakalpojumu klāstu, kur ir garantēta individuāla pieeja jebkuram klientam!

Būsim priecīgi redzēt Jūs Profesionāļu kluba "TOP Cosmetics" biedru lokā!

At vislabākajiem novēlējumiem un cerot uz turpmāku sadarbību Jūsu TOP Cosmetics  
 

  
Ar cieņu, Valda Pizāne