Christina apmācības sejas kopšanas speciālistiem"Top Cosmetics" kompānija piedāvā bezmaksas seminārus par CHRISTINAS kosmētikas līnijām.CHRISTINA piedāva sejas procedūru daudzveidību, kuri risina tādas problēmas kā akne, hiperpigmentēšana, novecošanas pazīmes, kā arī kompleksa kopšana mājās apstākļos jebkuriem ādas tipiem. Jūs varāt apmeklēt  CHRISTINA seminārus katru trešdienu no plkst. 10:00 līdz 18:00. Semināra dalības maksa 15.00 EUR.   
 
     


Pēc visu semināru apmeklēšanas (Comodex, Bio Phyto, Muse, Fluoroxygen + C, Unstress, Wish, Silk, Forever Young) tiek izsniegts Christina Zelta Diploms. Kā arī Jūs varat iziet dabīgas pīlinga Rose de Mer un inovatīva ķīmiskā pīlinga  Peelosophy programmas.

 
Apmacība katrā programā ilgst 4-8 stundas un sastāv no teorijas un praktiskas demonstrācijas uz modeles. Noklausoties seminārus par CHRISTINA līnijām, specialists var saņemt Zelta Diplomu, izejot testēšanu. Lai saņemt Diplomu, kas dot tiesības strādāt ar pilingiem Rose de Mer un Peelosophy nepieciešams iziet testēšanu un praktiku uz modeles. Eksāmena cena Rose De Mer 25.00 EUR. Ja vēlaties saņemt papildus informāciju zvaniet.